sk hu
Bernáth Tamás

Bernáth Tamás

Színész

Béhr Márton

Béhr Márton

Színész

Fabó Tibor

Fabó Tibor

Színész

(Jászai Mari-díjas)

Gál Tamás

Gál Tamás

Színész

(Jászai Mari-díjas) (Dosky - díjas)

Holocsy Katalin

Holocsy Katalin

Színésznő

Holocsy Krisztina

Holocsy Krisztina

Színésznő

Hostomský Fanni

Hostomský Fanni

Színésznő

Kiss Szilvia

Kiss Szilvia

Színésznő

Matusek Attila

Matusek Attila

Színész

Mokos Attila

Mokos Attila

Színész

Molnár Xénia - Komáromi Jókai Színház

Molnár Xénia

Színésznő

Olasz István

Olasz István

Színész

Skronka Tibor

Skronka Tibor

Színész

Szabó Viktor

Szabó Viktor

Színész

Balaskó Edit

Balaskó Edit

A rendező asszisztense

Balázsy László

Balázsy László

Lektor

Leczkési Dóra

Leczkési Dóra

Súgó

Nagy László

Nagy László

Ügyelő

Pálinkás Andrássy Zsuzsanna

Pálinkás Andrássy Zsuzsanna

Korrepetitor

Bandor Éva

Bandor Éva

Színésznő

(Jászai Mari-díjas) m.v.

Bárdos Judit

Bárdos Judit

Színésznő

m. v.

Cs. Tóth Erzsébet

Cs. Tóth Erzsébet

Színésznő

m. v.

Horányi László (Jászai Mari-díjas)

Horányi László (Jászai Mari-díjas)

Színész

m. v.

Horváth Csenge

Horváth Csenge

Színésznő

m. v.

Melecsky Kristóf

Melecsky Kristóf

Színész

e. h.

Tóth Károly

Tóth Károly

Színész

m. v.

Tóth Tibor

Tóth Tibor

Színész

(Jászai Mari-díjas) m. v.

Rancsó Dezső

Rancsó Dezső

Színész

m. v.

Hargitai Iván

Hargitai Iván

Rendező

m. v.

Martin Huba

Martin Huba

Rendező

m. v.

Méhes László

Méhes László

Rendező

(Jászai Mari-díjas) m. v.

Rédli Károly

Rédli Károly

Rendező

m.v.

Boráros Imre

Boráros Imre

Színész

(Kossuth-díjas)

Dráfi Mátyás

Dráfi Mátyás

Színész

(Jászai Mari-díjas)

Ferenczy Anna

Ferenczy Anna

Színésznő

Petrécs Anna

Petrécs Anna

Színésznő

Pőthe István

Pőthe István

Színész

Ropog József

Ropog József

Színész

Szentpétery Aranka

Szentpétery Aranka

Színésznő

Varsányi Mari

Varsányi Mari

Színésznő

Bugár Béla

Bugár Béla

Színész

Konrád József

Konrád József

Színész

Németh Ica

Németh Ica

Színésznő

Turner Zsigmond

Turner Zsigmond

Színész

Gál Tamás

Gál Tamás

Igazgató

(Jászai Mari-díjas) (Dosky - díjas)

Katona Gábor - Komáromi Jókai Színház

Katona Gábor

Gazdasági igazgató

Varga Emese

Varga Emese

Művészeti vezető

Miklós László

Miklós László

Művészeti titkár

Görözdi Szilárd

Görözdi Szilárd

Műszaki vezető

Kiss Szilvia

Kiss Szilvia

művészeti vezető asszisztense

Jakab Réka - Komáromi Jókai Színház

Jakab Réka

Igazgatói asszisztens

Tapolcsányi Tímea

Tapolcsányi Tímea

Személyzeti- és bérreferens

Szép Veronika - Komáromi Jókai Színház

Szép Veronika

Főkönyvelő

Boškovič Erzsébet

Boškovič Erzsébet

Gazdasági előadó

Nagy Klára

Nagy Klára

Fundraiser-támogatásgyűjtő

Bartha Zoltán

Bartha Zoltán

jegypénztáros

Lucza Andor - Komáromi Jókai Színház

Lucza Andor

Szervezési osztály vezetője

Lucza Andor

Ádámka Krisztina

Ádámka Krisztina

Szervező titkár

Mesinger Nóra

Mesinger Nóra

Szervező titkár

Pancsics Erika

Pancsics Erika

Szervező titkár

Gál Veronika

Gál Veronika

Varrónő

Juhász Kohút Judit

Juhász Kohút Judit

Varrónő

Nagy Zsolt

Nagy Zsolt

Garázsmester, anyagbeszerző

Erdélyi Zoltán ifj.

Erdélyi Zoltán ifj.

Színpadmester

Androvics János - Komáromi Jókai Színház

Androvics János

Színpadtechnikus

Kiss Csaba

Kiss Csaba

Színpadtechnikus

Kraslan Koloman

Kraslan Koloman

Színpadtechnikus

Rab Zoltán

Rab Zoltán

Színpadtechnikus

Sipula Zoltán

Sipula Zoltán

Színpadtechnikus

Varga Benjámin

Varga Benjámin

Színpadtechnikus

Sebestyén Anikó - Komáromi Jókai Színház

Sebestyén Anikó

Öltöztetőnő

Németh Diana - Komáromi Jókai Színház

Németh Diana

Fodrász - sminkes

Hegedűs Gertrúd - Komáromi Jókai Színház

Hegedűs Gertrúd

Kellékes

Bajcsi Viktória

Bajcsi Viktória

Kellékes

Csicsó Tamás

Csicsó Tamás

Hangtechnikus

Števko Kristián

Števko Kristián

Hangtechnikus

Domján Gergely - Komáromi Jókai Színház

Domján Gergely

Fénytechnikus

Zachar Csaba - Komáromi Jókai Színház

Zachar Csaba

Fénytechnikus

Andruško Béla

Andruško Béla

Asztalosmester

Polák István

Polák István

Asztalosmester

Dominik Arnold

Dominik Arnold

Festőmester

Zács Attila

Zács Attila

Üzemeltetési vezető

Vajkai Péter, Erdélyi Zoltán, Marosi József, Jancsár György, Cedula János

Vajkai Péter, Erdélyi Zoltán, Marosi József, Jancsár György, Cedula János

Portás

Tuška Viola, Marcsa Zsanett, Kiss Terézia, Kováč Erzsébet

Tuška Viola, Marcsa Zsanett, Kiss Terézia, Kováč Erzsébet

Takarítónő

Bočekné Gesztes Zsuzsa

Bočekné Gesztes Zsuzsa

Jelmeztervező

Bottka Zsuzsa

Bottka Zsuzsa

Színésznő

Bugár Gáspár

Bugár Gáspár

Színész

Fekete Gyula

Fekete Gyula

Színész

Fellegi István

Fellegi István

Igazgató

H. Budai Mária

H. Budai Mária

Színésznő

Holocsy István

Holocsy István

Színész

Horváth Lajos

Horváth Lajos

Színész

Husvár Ferenc

Husvár Ferenc

Színész

Király Dezső

Király Dezső

Színész

Kiss Lajos

Kiss Lajos

Színész

Kmeczkó Mihály

Kmeczkó Mihály

Dramaturg

Korai Ferenc

Korai Ferenc

Színész

Kovács József

Kovács József

Színész

Krizsmanek Imre

Krizsmanek Imre

Ügyelő

1 2

Jókai Alapítvány támogatói

Fő támogatók Arany mecénások Ezüst mecénások Bronz mecénások További támogatók
Urad Vlady Logo IROP JDK CEF logo new Megvalosult a magyar kormany tamogatasaval bga alap Emberi Erőforrások Minisztériuma Kultminor Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Jmk Media Prestashop Logo 1516781637 Kukkonia logo 0 Metrans Sam logo Upland Logo1024 1 Ak project Chateau ruban Logo cz 0000913519 Green Coop logo Jandj Mc L Logofont1 pos Index Foldmuves szovetkezet csallokozaranyos Minit logo zpiecky Cropped amt logo big 270x270 Index Cedrus piros logo Dunstav Florissimo logo Földműves szövetkezet - Gúta Stifi original RECO RECYCLING s.r.o. - Izsa Subpage buslak logo AGRIMPEX - Nádszeg AGRIPENT spol. s.r.o. - Lég AgroKiss s.r.o. - Nagyszarva AGROSERVIS spol.s.r.o. - Komárom AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd ALBÁR Község ALISTÁLKözség ANDREA SHOP - Dunaszerdahely ARRI s.r.o. - Ekecs ASKARA s.r.o. Komárom BALONY Község BARA-Q s.r.o. - Bős BÁTORKESZI Község BŐS Város C-SERVICE s.r.o. - Tóth Viktor Komárom Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely CSICSÓ Község CSÖRGŐ VILMOS - Bős DARTON s.r.o DEÁKI Község EGYHÁZKARCSA Község EKECS Község E-KONZOL s.r.o. - Kisudvarnok EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi FAXCOPY - Komárom FAZEKAS GITTI - Alistál FELSŐPATONY Község Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő F&K PÉKSÉG - Komárom GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GÁLEXPO - marcelháza GREEN GARDEN - Bős GUKOM S.R.O. - GÚTA GÚTA Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom ÍMELY Község Ing. MOLNÁR ERNŐ - Dunaszerdahely INTERCAD s.r.o. - Komárom JÓKA Község JUDR. Ing. SZITÁSI FERENC - Lég KESZEGFALVA Község KF - STAV s.r.o. Ekel KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza LAKSZAKÁLLAS Község MARCELHÁZA Község MARTOS Község MEGART a. s. - Nemesócsa MUDR. BOTH LÁSZLÓ - Komárom MUDR. EKE JÁNOS - Bős MVDR. CSÖRGŐ ÁRPÁD - Bős MUDR. CSÖRGŐ PÉTER - Bős NAD-MED - Komárom NAGYKESZI Község NASZVAD Város NAGY LÁSZLÓ - Kulcsod NÁDSZEG Község NCD s.r.o. Nádszeg OND a BECk s.r.o. - Gúta OPC EUROPE s.r.o. - WURCELL ZOLTÁN - Komárom ÓGYALLAI MIKRORÉGIÓ Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer PAULIS TIBOR - Marcelháza PATAS Község PERBETE Község POOLTECH - Dunaszerdahely PRALINÉ CUKRÁSZDA - Komárom PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút ROBI ABC - Dunaszerdahely RUSTIQUE - Dunaszerdahely SALUSPHARM Gúta SALVATOR GYÓGYSZERTÁR - Ógyalla SOLUM Zrt. - Dél-Komárom SOMORJA Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely ŠEKO SHOP - Komárom SZENTPÉTER Község SZEVECSEK ISTVÁN - Komárom SZÍMŐ Község Termal s r o Nagymegyer THERMÁL - Naszvad TOMATA s.r.o. - Gúta TONEX s.r.o. - Komárom TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer VÁSÁRÚT község VÁGFARKASD Község WF Kft. - Dél-Komárom WILLEX s.r.o. - Komárom Új Nő ZSIGÁRD KÖZSÉG