sk hu

Bernáth Tamás

Színész

KG1_1581

Díjak

Színészrobot-díj 2015, 2018

Született

1975. április 20.


Életrajz

Gór Nagy Mária Színitanoda, Budapest

KG1_1581

FONTOSABB SZEREPEI A KOMÁROMI JÓKAI SZÍNHÁZBAN

Švejk - Gágyor: Isten veled monarchia
(rendezte: Gágyor Péter m.v.)

Baradlay Jenő - Jókai: A kőszívű ember fiai
(rendezte: Gali László m.v.)

Grísa - Dobozy: Tizedes meg a többiek
(rendezte: Pinczés István m.v.)

Valér - Moliere: Tartuffe
(rendezte: Telihay Péter)

Miska - Móricz Zsigmond: Kismadár
(rendezte: Pinczés István m.v.)

Pista csendőr - Rideg Sándor: Indul a bakterház
(rendezte: Pinczés István m.v.)

Strack - Shaffer: Amadeus
(rendezte: Czajlik József f.h.)

Lysander - Shakespeare: Álom
(rendezte: Forgács Péter m.v.)

Damse - Spiró György: Az imposztor
(rendezte: Martin Huba m.v.)

Planche - Dumas: Három a testőr
(rendezte: Verebes István)

Favágó - Lorca: Vérnász
(rendezte: Görög László m.v.)

Fiú - Ghymes mesekoncert: Csak a világ végire...


Patikus - Moliere: Gömböc úr

(rendezte: Csiszár Imre m.v.)

Fred - Kander,Ebb,Fosse: Chicago
(rendezte: Szabó Máté m.v.)

Juki - Szép Ernő: Patika
(rendezte: Verebes István)

James - Martin McDonagh: Macskabaj
(rendezte: Lukáts Andor m.v.)

Lengyel - Dosztojevszkij: Karamazov testvérek
(rendezte: Martin Huba m.v.)

Ceglédi Pél - Gárdonyi Géza: A bor
(rendezte: Bezerédi Zoltán m.v.)

Tudor - Grimm,Albert,Barabás,Lőrinczy: Hófehérke meg a törpék
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

Hinz - Sütő András: Egy lócsiszár virágvasárnapja
(rendezte: Lukáts Andor m.v.)

Közreműködő - Kálmán,Stein,Jenbach,Gábor,Békeffi,Kellér: Csárdáskirálynő
(rendezte: Keresztes Attila m.v.)

Napóleon - Kodály Zoltán,Paulini Béla,Harsányi Zsolt: Háry János
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

Szatír - Niccolo Machiavelli: Mandragora
(rendezte: Lévay Adina)

Boszorkány,Bakkecske - Tamási Áron: Énekes madár
(rendezte: Vidnyánszky Attila m.v.)

Király, Apasárkány, 1. Kőtörő, Cölöpverő - Csukás István,Bergendy István: Süsü, a sárkány
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

Antonio, tengerészkapitány - William Shakespeare: Vízkereszt, vagy amit akartok (rendezte: Valló Péter m.v.)

Bernát nagybácsi – Csajkovszkij: Diótörő
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

László - Vaszary Gábor,Fényes Szabolcs,Szenes Iván: Az ördög nem alszik
(rendezte: Görög László m.v.)

Török – Ladislav Ballek,Ondrej Šulaj: A hentessegéd
(rendezte: Rastislav Ballek m.v.)

Ipiapacs / Felsőpáhóczy Bendegúz - Faragó Zsuzsa,Laboda Kornél,Zombola Péter: Szegény Dzsoni és Árnika
(rendezte: Laboda Kornél m.v.)

Gedi, szolgalegény/ Gügye - Móricz Zsigmond: Sári bíró
(rendezte: Görög László m.v.)

Zsidó, Decius segédtisztje – Székely János: Caligula helytartója
(rendezte: Béres Attila m.v.)

Ivan Spekin, postamester - Gogol: Revizor
(rendezte: Méhes László m.v.)

Marollier, hadnagy - Georges Feydeau: Egy hölgy a Maximból
(rendezte: Verebes István m.v.)

Vadász - Spiró György: Príma környék
(rendezte: Valló Péter m.v.)

Rivers gróf - William Shakespeare: III. Richárd
(rendezte: Martin Huba m.v.)

Bak Tamás HDC, operatőr - Tasnádi István: Magyar Zombi
(rendezte: Bagó Bertalan m.v.)

Rumcájsz - Václáv Čtvrtek,Kárpáti Péter: Rumcájsz, a rabló
(rendezte: Naszlady Éva m.v.)

Hiszékeny srác – Tóth Eszter: Móka Miki és barátai
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

Kraus - Huszka Jenő, Martos Ferenc: Lili bárónő
(rendezte: Méhes László)

Detektív, ávós - Bereményi Géza: Az arany ára
(rendezte: Bagó Bertalan m.v.)

Salarino - William Shakespeare: A velencei kalmár
(rendezte: Szőcs Artur m.v.)

Pufi, Mókus - Pille Tamás-Juhász Levente: A három kismalac
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

Jeszenka, pandúr - Mikszáth Kálmán,Závada Pál: Különös házasság
(rendezte: Valló Péter m.v.)

Törzs - Spiró György: Csirkefej
(rendezte: Forgács Péter m.v.)

Philibert du Croisy, Erő testvér - Mihail Bulgakov: Álszentek összeesküvése
(rendezte: Martin Huba)

Akela - Dés,Geszti,Békés: A dzsungel könyve
(rendezte: Méhes László)

Bumba, Gyula bácsi - Tersánszky J. Jenő, Pille Tamás: Misi Mókus kalandjai
(rendezte: Pille Tamás m.v.)

Tony, hivatásos bűnöző - Tauno Yliruusi,Erdeős Anna,Szemenyei János: Börtönkarrier (rendezte: Erdeős Anna m.v.)

Aranyos György, köznemes - Nagy Ignác, Parti Nagy Lajos: Tisztújítás
(rendezte: Keszég László m.v.)

Noé – Ulrich Hub: Nyolckor a bárkán
(rendezte: Méhes László)

Baltazár – Shakespeare: Rómeó és Júlia
(rendezte: Martin Huba)

Olcsvay – Heltai Jenő: Naftalin
(rendezte: Hargitai Iván)

Korpa - Simai Kristóf, Szarka Gyula: Zsugori
(rendezte: Béres László)

Ptycin - F.M.Dosztojevszkij: A félkegyelmű
(rendezte: Martin Huba)

Rendőrfelügyelő - Pataki Éva: Edith és Marlene
(rendezte: Méhes László)

Hoppmarsall - Paul Maar: Hoppláda
(rendezte: Tóth Miklós)

Solom - Katona József: Bánk bán
(rendezte: Hargitai Iván)

Lőrinc Barát, Ki Veronába Készül - Szabó Attila: Mátyás király krónikái
(rendezte: Szabó Attila)

Herceg - Presser Gábor – Sztevanovity Dusán - Horváth Péter: A padlás
(rendezte: Méhes László)

Szakács - Molnár Ferenc: Az üvegcipő

(rendezte: Bagó Bertalan)

Polgármester, ügyvéd - L. Frank Baum ‒ Harold Arlen ‒ E. Y. Harburg: Óz, a csodák csodája
(rendezte: Méhes László)

Ballocsanszky főhadnagy - Miroslav Krleža: A Glembay ház
(rendezte: Martin Huba)











VENDÉGJÁTÉKOK

József Attila Színház:
Chicago, Budapest, te csodás

Vörösmarty Színház, Székesfehérvár:
Grease, Hair

Madách Színház:
Stuart Mária

Budaörsi Játékszín:
Robinson és péntek

FILM, TV

Família Kft.
TV és rádió reklámok

Jókai Alapítvány támogatói

Fő támogatók Arany mecénások Ezüst mecénások Bronz mecénások További támogatók
Urad Vlady Ministerstvo Kulury CEF logo new Megvalosult a magyar kormany tamogatasaval bga alap Emberi Erőforrások Minisztériuma Kultminor Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Jmk Media Prestashop Logo 1516781637 Kukkonia logo 0 Metrans Sam logo Upland Logo1024 1 Ak project 0000913519 Green Coop logo Jandj Mc L Logofont1 pos Index Foldmuves szovetkezet csallokozaranyos Minit logo zpiecky Cropped amt logo big 270x270 Index Cedrus piros logo Dunstav Florissimo logo Földműves szövetkezet - Gúta Stifi original RECO RECYCLING s.r.o. - Izsa Subpage buslak logo AGRIMPEX - Nádszeg AGRIPENT spol. s.r.o. - Lég AgroKiss s.r.o. - Nagyszarva AGROSERVIS spol.s.r.o. - Komárom AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd ALBÁR Község ALISTÁLKözség ANDREA SHOP - Dunaszerdahely ARRI s.r.o. - Ekecs ASKARA s.r.o. Komárom BALONY Község BARA-Q s.r.o. - Bős BÁTORKESZI Község BŐS Város C-SERVICE s.r.o. - Tóth Viktor Komárom Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely CSICSÓ Község CSÖRGŐ VILMOS - Bős DARTON s.r.o DEÁKI Község EGYHÁZKARCSA Község EKECS Község E-KONZOL s.r.o. - Kisudvarnok EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi FAXCOPY - Komárom FAZEKAS GITTI - Alistál FELSŐPATONY Község Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő F&K PÉKSÉG - Komárom GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GÁLEXPO - marcelháza GREEN GARDEN - Bős GUKOM S.R.O. - GÚTA GÚTA Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom ÍMELY Község Ing. MOLNÁR ERNŐ - Dunaszerdahely INTERCAD s.r.o. - Komárom JÓKA Község JUDR. Ing. SZITÁSI FERENC - Lég KESZEGFALVA Község KF - STAV s.r.o. Ekel KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza LAKSZAKÁLLAS Község MARCELHÁZA Község MARTOS Község MEGART a. s. - Nemesócsa MUDR. BOTH LÁSZLÓ - Komárom MUDR. EKE JÁNOS - Bős MVDR. CSÖRGŐ ÁRPÁD - Bős MUDR. CSÖRGŐ PÉTER - Bős NAGYKESZI Község NASZVAD Város NAGY LÁSZLÓ - Kulcsod NÁDSZEG Község NCD s.r.o. Nádszeg OND a BECk s.r.o. - Gúta OPC EUROPE s.r.o. - WURCELL ZOLTÁN - Komárom ÓGYALLAI MIKRORÉGIÓ Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer PAULIS TIBOR - Marcelháza PATAS Község PERBETE Község POOLTECH - Dunaszerdahely PRALINÉ CUKRÁSZDA - Komárom PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút ROBI ABC - Dunaszerdahely SALUSPHARM Gúta SALVATOR GYÓGYSZERTÁR - Ógyalla SOLUM Zrt. - Dél-Komárom SOMORJA Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely ŠEKO SHOP - Komárom SZENTPÉTER Község SZÍMŐ Község Termal s r o Nagymegyer THERMÁL - Naszvad TOMATA s.r.o. - Gúta TONEX s.r.o. - Komárom TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer VÁSÁRÚT község VÁGFARKASD Község WF Kft. - Dél-Komárom WILLEX s.r.o. - Komárom Új Nő ZSIGÁRD KÖZSÉG