sk hu

Nagy László

Ügyelő

KG1_1540

Született

1974.02.17. Dunaszerdahely


Életrajz

1995-től a Komáromi Jókai Színház segédszínésze
1997-től a Komáromi Jókai Színház ügyelője

KG1_1540

FONTOSABB SZEREPEI A KOMÁROMI JÓKAI SZÍNHÁZBAN

Bokor - Kecskés Marika: Csepp mese (rendezte: Kecskés Marika)
Buga Jóska - Rideg Sándor: Indul a bakterház (rendezte: Pinczés István m.v.)
Hapci - Grimm,Albert,Barabás,Lőrinczy: Hófehérke meg a törpék (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Zakariás - Urbán Gyula: Minden egér szereti a sajtot (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Ignác - Szép Ernő: Patika (rendezte: Verebes István)
Gácsér, cigány - Gárdonyi Géza: A bor (rendezte: Bezerédi Zoltán m.v.)
Kunz - Sütő András: Egy lócsiszár virágvasárnapja (rendezte: Lukáts Andor m.v.)
Közreműködő – Kálmán,Stein,Jenbach,Gábor,Békeffi ,Kellér Dezső: Csárdáskirálynő (Keresztes Attila m.v.)
II. Diák - Kodály Zoltán,Paulini Béla,Harsányi Zsolt: Háry János (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Szatír - Niccolo Machiavelli: Mandragora (rendezte: Lévay Adina)
Valaki - Tamási Áron: Énekes madár (rendezte: Vidnyánszky Attila m .v.)
II. Kőtörő - Csukás István,Bergendy István: Süsü, a sárkány (rendezte: Pille Tamás m.v.)
Karmester - Vajda Katalin,Fábri Péter ,Valló Péter: Anconai szerelmesek (rendező: Lévay Adina m.v.)
Curio, nemes úr - William Shakespeare: Vízkereszt, vagy amit akartok (rendezte: Valló Péter m.v.)
Bolti szolga – Csiky Gergely: Lumpok (rendezte: Valló Péter m.v.)
Csavargó – A.P. Csehov: Cseresznyéskert (rendező: Martin Huba m.v.)
Blaščák – Ladislav Ballek,Ondrej Šulaj: A hentessegéd (rendezte: Rastislav Ballek m.v.)
Közreműködő – Faragó Zsuzsa,Laboda Kornél ,Zombola Péter: Szegény Dzsoni és Árnika (rendezte: Laboda Kornél m.v.)
Csobaji koma – Móricz Zsigmond: Sári bíró (rendezte: Görög László m.v.)
Szvisztunov, rendőr – Gogol: Revizor (rendezte: Méhes László m.v.)
Émile, inas – Georges Feydeau: Egy hölgy a Maximból (rendezte: Verebes István m.v.)
Sir James Tyrrel – William Shakespeare: III. Richárd (rendezte: Martin Huba m.v.)
Kopasz úr - Huszka Jenő, Martos Ferenc: Lili bárónő (rendezte: Méhes László)
Detektív, ávós - Bereményi Géza: Az arany ára (rendezte: Bagó Bertalan m.v.)
Bartholomé atya, vándorprédikátor - Mihail Bulgakov: Álszentek összeesküvése (rendezte: Martin Huba)
Ölsey - Nagy Ignác, Parti Nagy Lajos: Tisztújítás (rendezte: Keszég László m.v.)
Közreműködő - F.M.Dosztojevszkij: A félkegyelmű (rendezte: Martin Huba)
Részeg matróz - Pataki Éva: Edith és Marlene (rendezte: Méhes László)
Egy udvarnok - Katona József: Bánk bán (rendezte: Hargitai Iván)
A Mindenes Legfőbb Segéde - Szabó Attila: Mátyás király krónikái (rendezte: Szabó Attila)

FILMEK

Luisa San Felice - Taviani fivérek (2002)
Standard bastard - Milan Balogh (2006)
Marhuľový ostrov - Peter Bebjak (2011)

Jókai Alapítvány támogatói

Fő támogatók Arany mecénások Ezüst mecénások Bronz mecénások További támogatók
Urad Vlady Ministerstvo Kulury CEF logo new Megvalosult a magyar kormany tamogatasaval bga alap Emberi Erőforrások Minisztériuma Kultminor Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Jmk Media Prestashop Logo 1516781637 Kukkonia logo 0 Metrans Sam logo Upland Logo1024 1 Ak project 0000913519 Green Coop logo Jandj Mc L Logofont1 pos Index Foldmuves szovetkezet csallokozaranyos Minit logo zpiecky Cropped amt logo big 270x270 Index Cedrus piros logo Dunstav Florissimo logo Földműves szövetkezet - Gúta Stifi original RECO RECYCLING s.r.o. - Izsa Subpage buslak logo AGRIMPEX - Nádszeg AGRIPENT spol. s.r.o. - Lég AgroKiss s.r.o. - Nagyszarva AGROSERVIS spol.s.r.o. - Komárom AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd ALBÁR Község ALISTÁLKözség ANDREA SHOP - Dunaszerdahely ARRI s.r.o. - Ekecs ASKARA s.r.o. Komárom BALONY Község BARA-Q s.r.o. - Bős BÁTORKESZI Község BŐS Város C-SERVICE s.r.o. - Tóth Viktor Komárom Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely CSICSÓ Község CSÖRGŐ VILMOS - Bős DARTON s.r.o DEÁKI Község EGYHÁZKARCSA Község EKECS Község E-KONZOL s.r.o. - Kisudvarnok EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi FAXCOPY - Komárom FAZEKAS GITTI - Alistál FELSŐPATONY Község Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő F&K PÉKSÉG - Komárom GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GÁLEXPO - marcelháza GREEN GARDEN - Bős GUKOM S.R.O. - GÚTA GÚTA Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom ÍMELY Község Ing. MOLNÁR ERNŐ - Dunaszerdahely INTERCAD s.r.o. - Komárom JÓKA Község JUDR. Ing. SZITÁSI FERENC - Lég KESZEGFALVA Község KF - STAV s.r.o. Ekel KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza LAKSZAKÁLLAS Község MARCELHÁZA Község MARTOS Község MEGART a. s. - Nemesócsa MUDR. BOTH LÁSZLÓ - Komárom MUDR. EKE JÁNOS - Bős MVDR. CSÖRGŐ ÁRPÁD - Bős MUDR. CSÖRGŐ PÉTER - Bős NAGYKESZI Község NASZVAD Város NAGY LÁSZLÓ - Kulcsod NÁDSZEG Község NCD s.r.o. Nádszeg OND a BECk s.r.o. - Gúta OPC EUROPE s.r.o. - WURCELL ZOLTÁN - Komárom ÓGYALLAI MIKRORÉGIÓ Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer PAULIS TIBOR - Marcelháza PATAS Község PERBETE Község POOLTECH - Dunaszerdahely PRALINÉ CUKRÁSZDA - Komárom PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút ROBI ABC - Dunaszerdahely SALUSPHARM Gúta SALVATOR GYÓGYSZERTÁR - Ógyalla SOLUM Zrt. - Dél-Komárom SOMORJA Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely ŠEKO SHOP - Komárom SZENTPÉTER Község SZÍMŐ Község Termal s r o Nagymegyer THERMÁL - Naszvad TOMATA s.r.o. - Gúta TONEX s.r.o. - Komárom TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer VÁSÁRÚT község VÁGFARKASD Község WF Kft. - Dél-Komárom WILLEX s.r.o. - Komárom Új Nő ZSIGÁRD KÖZSÉG