sk hu
Bernáth Tamás

Bernáth Tamás

Színész

Béhr Márton e.h.

Béhr Márton e.h.

Színész

Fabó Tibor

Fabó Tibor

Színész

(Jászai Mari-díjas)

Gál Tamás

Gál Tamás

Színész

Holocsy Katalin

Holocsy Katalin

Színésznő

Holocsy Krisztina

Holocsy Krisztina

Színésznő

Hostomský Fanni e.h.

Hostomský Fanni e.h.

Színésznő

Kiss Szilvia

Kiss Szilvia

Színésznő

Matusek Attila

Matusek Attila

Színész

Mokos Attila

Mokos Attila

Színész

Molnár Xénia - Jókaiho Divadlo

Molnár Xénia

Színésznő

Olasz István

Olasz István

Színész

Skronka Tibor

Skronka Tibor

Színész

Szabó Viktor

Szabó Viktor

Színész

Garajszki Margit

Garajszki Margit

Dramaturg

Edita Balaskóová

Edita Balaskóová

Rendezőasszisztens

Balázsy László

Balázsy László

Lektor

Leczkési Dóra

Leczkési Dóra

Súgó

Nagy László

Nagy László

Ügyelő

Pálinkás Andrássy Zsuzsanna

Pálinkás Andrássy Zsuzsanna

Korrepetítor

Bandor Éva

Bandor Éva

Színésznő

(Jászai Mari-díjas)

Bárdos Judit

Bárdos Judit

Színésznő

Cs. Tóth Erzsébet

Cs. Tóth Erzsébet

Színésznő

Horányi László

Horányi László

Színész

Horváth Csenge

Horváth Csenge

Színésznő

Melecsky Kristóf e.h.

Melecsky Kristóf e.h.

Színész

Tóth Károly

Tóth Károly

Színész

m. v.

Tóth Tibor

Tóth Tibor

Színész

(Jászai Mari-díjas)

Rancsó Dezső

Rancsó Dezső

Színész

Hargitai Iván

Hargitai Iván

Rendező

Martin Huba

Martin Huba

Rendező

Méhes László (Jászai Mari-díjas)

Méhes László (Jászai Mari-díjas)

Rendező

Rédli Károly

Rédli Károly

Rendező

Boráros Imre

Boráros Imre

Színész

(Kossuth-díjas)

Dráfi Mátyás

Dráfi Mátyás

Színész

Ferenczy Anna

Ferenczy Anna

Színésznő

Petrécs Anna

Petrécs Anna

Színésznő

Pőthe István

Pőthe István

Színész

Ropog József

Ropog József

Színész

Szentpétery Aranka

Szentpétery Aranka

Színésznő

Varsányi Mari

Varsányi Mari

Színésznő

Bugár Béla

Bugár Béla

Színész

Konrád József

Konrád József

Színész

Németh Ica

Németh Ica

Színésznő

Turner Zsigmond

Turner Zsigmond

Színész

Gál Tamás

Gál Tamás

Igazgató

Zsiga Magdaléna - Jókaiho Divadlo

Zsiga Magdaléna

Gazdasági igazgató

Varga Emese

Varga Emese

Művészeti vezteő

Miklós László

Miklós László

Művészeti titkár

Görözdi Szilárd

Görözdi Szilárd

Műszaki vezető

Kiss Szilvia

Kiss Szilvia

művészeti vezető asszisztense

Jakab Réka - Jókaiho Divadlo

Jakab Réka

Igazgatói asszisztens

Tapolcsányi Tímea

Tapolcsányi Tímea

Személyzeti- és bérreferens

Szép Veronika - Jókaiho Divadlo

Szép Veronika

Főkönyvelő

Boškovič Erzsébet

Boškovič Erzsébet

Gazdasági előadó

Nagy Klára

Nagy Klára

Fundraiser-támogatásgyűjtő

Bartha Zoltán

Bartha Zoltán

Jegypénztáros

Lucza Andor - Jókaiho Divadlo

Lucza Andor

Szervezési osztály vezetője

Lucza Andor

Ádámka Krisztina

Ádámka Krisztina

Szervező titkár

Mesinger Nóra

Mesinger Nóra

Szervező titkár

Pancsics Erika

Pancsics Erika

Szervező titkár

Gál Veronika

Gál Veronika

Varrónő

Juhász Kohút Judit

Juhász Kohút Judit

Varrónő

Varrónő

Nagy Zsolt

Nagy Zsolt

Garázsmester, anyagbeszerző

Erdélyi Zoltán ifj.

Erdélyi Zoltán ifj.

Színpadmester

Hók Adrianna - Jókaiho Divadlo

Hók Adrianna

Színpadtechnikus

Kiss Csaba

Kiss Csaba

Színpadtechnikus

Kraslan Koloman

Kraslan Koloman

Színpadtechnikus

Rab Zoltán

Rab Zoltán

Színpadtechnikus

Šipula Zoltán

Šipula Zoltán

Színpadtechnikus

Varga Benjámin

Varga Benjámin

Színpadtechnikus

Színpadtechnikus

Pallag Marianna - Jókaiho Divadlo

Pallag Marianna

Öltöztetőnő

Németh Dia - Jókaiho Divadlo

Németh Dia

Fodrász - sminkes

Tárnok Dávid - Jókaiho Divadlo

Tárnok Dávid

Kellékes

Bajcsi Viktória

Bajcsi Viktória

Kellékes

Csicsó Tamás

Csicsó Tamás

Hangtechnikus

Števko Krisztián

Števko Krisztián

Hangtechnikus

Hangtechnikus

Domján Gergely - Jókaiho Divadlo

Domján Gergely

Fénytechnikus

Zachar Csaba - Jókaiho Divadlo

Zachar Csaba

Fénytechnikus

Andruško Béla

Andruško Béla

Asztalosmester

Polák István

Polák István

Asztalosmester

Dominik Arnold

Dominik Arnold

Festőmester

Zács Attila

Zács Attila

Üzemeltetési vezető

Cedula Ján

Cedula Ján

Portások

Kiss Terézia

Kiss Terézia

Takarítónők

Bočekné Gesztes Zsuzsa

Bočekné Gesztes Zsuzsa

Jelmeztervező

Bottka Zsuzsa

Bottka Zsuzsa

Színésznő

Bugár Gáspár

Bugár Gáspár

Színész

Fekete Gyula

Fekete Gyula

Színész

Fellegi István

Fellegi István

Igazgató

H. Budai Mária

H. Budai Mária

Színésznő

Holocsy István

Holocsy István

Színész

Horváth Lajos

Horváth Lajos

Színész

Husvár Ferenc

Husvár Ferenc

Színész

Király Dezső

Király Dezső

Színész

Kiss Lajos

Kiss Lajos

Színész

Kmeczkó Mihály

Kmeczkó Mihály

Dramaturg

Korai Ferenc

Korai Ferenc

Színész

Kovács József

Kovács József

Színész

1 2

Hlavní sponzori Jókaiho nadácie

Hlavní sponzori Zlatí mecenáši Strieborní mecenáši Bronzoví mecenáši Ďalší mecenáši
Urad Vlady Ministerstvo Kulury CEF logo new Megvalosult a magyar kormany tamogatasaval bga alap Emberi Erőforrások Minisztériuma Kultminor Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Jmk Media Prestashop Logo 1516781637 Kukkonia logo 0 Metrans Sam logo Upland Logo1024 1 Ak project 0000913519 Green Coop logo Jandj Mc L Logofont1 pos Index Foldmuves szovetkezet csallokozaranyos Minit logo zpiecky Cropped amt logo big 270x270 Index Cedrus piros logo Dunstav Florissimo logo Földműves szövetkezet - Gúta Stifi original RECO RECYCLING s.r.o. - Izsa Subpage buslak logo AGRIMPEX - Nádszeg AGRIPENT spol. s.r.o. - Lég AgroKiss s.r.o. - Nagyszarva AFROSERVIS spol.s.r.o. - Komárom AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd ALBÁR Község Alistál Község ANDREA SHOP - Dunaszerdahely ARRI s.r.o. - Ekecs ASKARA s.r.o. Komárom Balony Község BBn GROUP - Bős Bátorkeszi Község Bős Város C-SERVICE - Wurczell Zoltán Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csicsó Község Csörgő Vilmos - Bős DARTON s.r.o DEÁKI Község EGYHÁZKARCSA Község Ekecs Község E-KONZOL s.r.o. EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi FAXCOPY - Komárom FAZEKAS GITTI - Alistál FELSŐPATONY Község Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő F&K PÉKSÉG - Komárom GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GÁLEXPO - marcelháza GREEN GARDEN - Bős GUKOM S.R.O. - GÚTA Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom Imely Község Ing. MOLNÁR ERNŐ - Dunaszerdahely NTERCAD s.r.o. - Komárom JÓKA Község JUDR. Ing. SZITÁSI FERENC - Lég Keszegfalva Község KF - STAV s.r.o. Ekel KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza Lakszakállas Község Marcelháza Község MARTOS Község MEGART a. s. - Nemesócsa MUDR. BOTH LÁSZLÓ MUDR. EKE JÁNOS MVDR. CSÖRGŐ ÁRPÁD MUDR. Csörgő Péter Nagykeszi Község Naszvad Község NAGY LÁSZLÓ - Kulcsod NÁDSZEG Község NCD s.r.o. Nádszeg OND a BECk s.r.o. - Gúta OPC EUROPE s.r.o. - WURCELL ZOLTÁN - Komárom Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PATAS Község PERBETE Község POOLTECH - Dunaszerdahely PRALINÉ CUKRÁSZDA - Komárom PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút ROBI ABC - Dunaszerdahely SALUSPHARM Gúta SALVATOR GYÓGYSZERTÁR - Ógyalla SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely ŠEKO SHOP - Komárom SZENTPÉTER Község SZÍMŐ Község Termal s r o Nagymegyer THERMÁL - Naszvad TOMATA s.r.o. - Gúta TONEX s.r.o. - Komárom TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község VÁGFARKASD Község WF Kft. - Dél-Komárom WILLEX s.r.o. - Komárom Új Nő ZSIGÁRD KÖZSÉG