sk hu

Skronka Tibor

Színész

KG1_1750

Narodený

1962. július 23.


Životopis

1984-1988 VŠMU Bratislava

2000-2005 A PZ Bratislava

1980.9.1. - 1994.7.31. -
MATESZ Komárno (Komáromi Jókai Színház)

1994.8.1. - 2012.8.31. - KR PZ Nitra




KG1_1750

Fontosabb szerepei a Komáromi Jókai Színházban

Fábry Zoltán - Mészáros László: Egy tanú idézése
(rendezte: Horváth Lajos)

Stroud - Percs Zejtuncjan: Egy szabad ember
(rendezte: Štefan Korenčí f. h.)

Oresztész - Gyurkó László: Szerelmem Elektra
(rendezte: Horváth Lajos)

Ernő - Csiky Gergely: Nagymama
(rendezte: Horváth Lajos)

Káin - Sütő András: Káin és Ábel
(rendezte: Takáts Emőd)

Dodó - Bukovčan Ivan: Keringő a pókhálóban
(rendezte: Štefan Korenčí m.v.)

Józsi - Schwajda György: Segítség
(rendezte: Štefan Korenčí m.v.)

Rudi - Szép Ernő: Vőlegény
(rendezte: Takáts Emőd)

Harold - C. Higgins: Maude és Harold
(rendezte: Horváth Lajos)

Macro - Háy Gyula: Caliguló
(rendezte: Beke Sándor)

Dr. Zoltán - Márai Sándor: Kaland
(rendezte: Szegvári Menyhért m.v.)

Perényi Ferenc - Háy Gyula: Mohács
(rendezte: Beke Sándor)

Z - Csurka István: Deficit
(rendezte: Seprődi Kiss Attila m.v.)

Esterházy János gróf - Ébert Tibor: Esterházy
(rendezte: Beke Sándor)

Jang Szun - Bertold Brecht: Szecsuáni jóember
(rendezte: Bodolay Géza m.v.)

Fiú - Móricz Zsigmond: Csibe
(rendezte: Kazimír Károly m.v.,Takáts Emőd)

Abbé - Georges Feydeau: Egy hölgy a Maximból
(rendezte: Verebes István m.v.)

Vadász – Spiró György: Príma környék
(rendezte: Valló Péter m.v.)

Lord Stanley – William Shakespeare: III. Richárd
(rendezte: Martin Huba m.v.)

Bicke B. László, költő – Tasnádi István: Magyar Zombi
(rendezte: Bagó Bertalan m.v.)

Rendőr – Fenyő Miklós,Tasnádi István: Made in Hungária
(rendezte: Méhes László)

József, komornyik - Huszka Jenő, Martos Ferenc: Lili bárónő
(rendezte: Méhes László)

Nyikoláj - Bereményi Géza: Az arany ára
(rendezte: Bagó Bertalan m.v.)

Marokkó hercege - William Shakespeare: A velencei kalmár
(rendezte: Szőcs Artur m.v.)

Horváth Miklós, Piroska apja - Mikszáth Kálmán,Závada Pál: Különös házasság (rendezte: Valló Péter m.v.)

De Laissac márki, hamiskártyás - Mihail Bulgakov: Álszentek összeesküvése
(rendezte: Martin Huba)

Buldeó - Dés,Geszti,Békés: A dzsungel könyve
(rendezte: Méhes László)

Christoph, igazságügyi miniszter - Tauno Yliruusi,Erdeős Anna,Szemenyei János: Börtönkarrier
(rendezte: Erdeős Anna m.v.)

Farkasfalvy, alispán - Nagy Ignác, Parti Nagy Lajos: Tisztújítás
(rendezte: Keszég László m.v.)

Ben- Arthur Miller: Az ügynök halála
(rendezte: Forgács Péter)

Montague – Shakespeare: Rómeó és Júlia
(rendezte: Martin Huba)

Dr Csapláros Károly - Heltai Jenő: Naftalin (rendezte: Hargitai Iván)

Némedi - Simai Kristóf, Szarka Gyula: Zsugori
(rendezte: Béres László)

Leplée, bártulajdonos - Pataki Éva: Edith és Marlene
(rendezte: Méhes László)

II.Endre - Katona József: Bánk bán
(rendezte: Hargitai Iván)

Rendőr - Leopold Lahola: Napfoltok
(rendezte: Rédli Károly)

Hlavní sponzori Jókaiho nadácie

Hlavní sponzori Zlatí mecenáši Strieborní mecenáši Bronzoví mecenáši Ďalší mecenáši
Urad Vlady Logo IROP JDK CEF logo new Megvalosult a magyar kormany tamogatasaval bga alap Emberi Erőforrások Minisztériuma Kultminor Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Jmk Media Prestashop Logo 1516781637 Kukkonia logo 0 Metrans Sam logo Upland Logo1024 1 Ak project Chateau ruban Logo cz 0000913519 Green Coop logo Jandj Mc L Logofont1 pos Index Foldmuves szovetkezet csallokozaranyos Minit logo zpiecky Cropped amt logo big 270x270 Index Cedrus piros logo Dunstav Florissimo logo Földműves szövetkezet - Gúta Stifi original RECO RECYCLING s.r.o. - Izsa Subpage buslak logo AGRIMPEX - Nádszeg AGRIPENT spol. s.r.o. - Lég AgroKiss s.r.o. - Nagyszarva AFROSERVIS spol.s.r.o. - Komárom AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd ALBÁR Község Alistál Község ANDREA SHOP - Dunaszerdahely ARRI s.r.o. - Ekecs ASKARA s.r.o. Komárom Balony Község BBn GROUP - Bős Bátorkeszi Község Bős Város C-SERVICE - Wurczell Zoltán Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csicsó Község Csörgő Vilmos - Bős DARTON s.r.o DEÁKI Község EGYHÁZKARCSA Község Ekecs Község E-KONZOL s.r.o. EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi FAXCOPY - Komárom FAZEKAS GITTI - Alistál FELSŐPATONY Község Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő F&K PÉKSÉG - Komárom GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GÁLEXPO - marcelháza GREEN GARDEN - Bős GUKOM S.R.O. - GÚTA Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta GUTTE s.r.o. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom Imely Község Ing. MOLNÁR ERNŐ - Dunaszerdahely NTERCAD s.r.o. - Komárom JÓKA Község JUDR. Ing. SZITÁSI FERENC - Lég Keszegfalva Község KF - STAV s.r.o. Ekel KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza Lakszakállas Község Marcelháza Község MARTOS Község MEGART a. s. - Nemesócsa MUDR. BOTH LÁSZLÓ MUDR. EKE JÁNOS MVDR. CSÖRGŐ ÁRPÁD MUDR. Csörgő Péter NAD-MED - Komárom Nagykeszi Község Naszvad Község NAGY LÁSZLÓ - Kulcsod NÁDSZEG Község NCD s.r.o. Nádszeg OND a BECk s.r.o. - Gúta OPC EUROPE s.r.o. - WURCELL ZOLTÁN - Komárom Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PATAS Község PERBETE Község POOLTECH - Dunaszerdahely PRALINÉ CUKRÁSZDA - Komárom PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút ROBI ABC - Dunaszerdahely Rustique Dunaszerdahely SALUSPHARM Gúta SALVATOR GYÓGYSZERTÁR - Ógyalla SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely ŠEKO SHOP - Komárom SZENTPÉTER Község Szevecsek István Komárom SZÍMŐ Község Termal s r o Nagymegyer THERMÁL - Naszvad TOMATA s.r.o. - Gúta TONEX s.r.o. - Komárom TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község VÁGFARKASD Község WF Kft. - Dél-Komárom WILLEX s.r.o. - Komárom Új Nő ZSIGÁRD KÖZSÉG