sk hu
Miklós László

Miklós László

Művészeti titkár

Görözdi Szilárd

Görözdi Szilárd

Műszaki vezető

Kiss Szilvia

Kiss Szilvia

művészeti vezető asszisztense

Jakab Réka - Jókaiho Divadlo

Jakab Réka

Igazgatói asszisztens

Tapolcsányi Tímea

Tapolcsányi Tímea

Személyzeti- és bérreferens

Szép Veronika - Jókaiho Divadlo

Szép Veronika

Főkönyvelő

Boškovič Erzsébet

Boškovič Erzsébet

Gazdasági előadó

Nagy Klára

Nagy Klára

Fundraiser-támogatásgyűjtő

Bartha Zoltán

Bartha Zoltán

Jegypénztáros

Ádámka Krisztina

Ádámka Krisztina

Szervező titkár

Mesinger Nóra

Mesinger Nóra

Szervező titkár

Jancsó Bernadett - Jókaiho Divadlo

Jancsó Bernadett

Sajtó és közösségi média felelős

Bárány János

Bárány János

Médiakapcsolat

Médiakapcsolat

Gál Veronika

Gál Veronika

Varrónő

Juhász Kohút Judit

Juhász Kohút Judit

Varrónő

Varrónő

Nagy Zsolt

Nagy Zsolt

Garázsmester, anyagbeszerző

Erdélyi Zoltán ifj.

Erdélyi Zoltán ifj.

Színpadmester

Kiss Csaba

Kiss Csaba

Színpadtechnikus

Kraslan Koloman

Kraslan Koloman

Színpadtechnikus

Rab Zoltán

Rab Zoltán

Színpadtechnikus

Šipula Zoltán

Šipula Zoltán

Színpadtechnikus

Varga Benjámin

Varga Benjámin

Színpadtechnikus

Színpadtechnikus

Uszléber Ádám

Uszléber Ádám

Színpadtechnikus

Uszléber Ádám

Hók Adrianna

Hók Adrianna

Öltöztetőnő

Huncsík Rebeka - Jókaiho Divadlo

Huncsík Rebeka

Öltöztetőnő

Pallag Marianna

Pallag Marianna

Öltöztetőnő

Varga Boglárka

Varga Boglárka

Fodrász - sminkes

Tárnok Dávid - Jókaiho Divadlo

Tárnok Dávid

Kellékes

Bajcsi Viktória

Bajcsi Viktória

Kellékes

Zachar Csaba - Jókaiho Divadlo

Zachar Csaba

Fénytechnikus

Csicsó Tamás

Csicsó Tamás

Hangtechnikus

Števko Krisztián

Števko Krisztián

Hangtechnikus

Hangtechnikus

Rózsás Szilvia

Rózsás Szilvia

Fénytechnikus

Zachar Csaba - Jókaiho Divadlo

Zachar Csaba

Fénytechnikus

Szajkó József

Szajkó József

Gyártásvezető

Andruško Béla

Andruško Béla

Asztalosmester

Polák István

Polák István

Asztalosmester

Dominik Arnold

Dominik Arnold

Festőmester

Zács Attila

Zács Attila

Üzemeltetési vezető

Cedula Ján

Cedula Ján

Portások

Kiss Terézia

Kiss Terézia

Takarítónők

Németh Dia - Jókaiho Divadlo

Németh Dia

Fodrász - sminkes

Hegedűs Gertrúd - Jókaiho Divadlo

Hegedűs Gertrúd

Kellékes

1

Hlavní sponzori Jókaiho nadácie

Hlavní sponzori Zlatí mecenáši Strieborní mecenáši Bronzoví mecenáši Ďalší mecenáši
Urad Vlady Ministerstvo Kulury CEF logo new Megvalosult a magyar kormany tamogatasaval bga alap Emberi Erőforrások Minisztériuma Kultminor Komarno-farba Nemzeti Kulturális Alap Square 1 Jmk Media Prestashop Logo 1516781637 Kukkonia logo 0 Metrans Sam logo Ak project Foldmuves szovetkezet csallokozaranyos 0000913519 Green Coop logo Logo Jandj Mc L Logofont1 pos Minit logo zpiecky Hotel peklo Logo circle 2 Image001 Agref logo Index Cropped amt logo big 270x270 Index Cedrus piros logo CUKRASZ MUHELY GYULAMAJOR Dunstav E-KONZOL s.r.o. Florissimo logo LOGO PNG Final MEDIAL Net s r o logo Stifi original Subpage buslak logo Termal s r o Nagymegyer ABSOLON s.r.o. - Komárom AGRIMPEX - Nádszeg AGRIPENT spol. s.r.o. - Lég AgroKiss s.r.o. - Nagyszarva AGROSPOL VKF s. r. o. - Komárom AGROTOP s. r. o. - Nyárasd AGROSERVIS spol s.r.o. Komárom ALBÁR Község Alistál Község A.M.T. Gúta ASKARA s.r.o. Komárom Balony Község Bátorkeszi Község BBn GROUP - Bős Bős Város C-SERVICE - Wurczell Zoltán Családi könyvklub s.r.o. - Dunaszerdahely Csallóközkürt Község Csicsó Község CSILIZNYÁRAD Község Csilizpatas Község Csilizradvány Község Csörgő Vilmos - Bős DARTON s.r.o DIEGO DS s.r.o. Dunaszerdahely ECOLED - Albár Ekecs Község Ekel Község EPIC PARTNER - Komárom EUROPRESS BK s.r.o. - Bátorkeszi EVENT CREW Gúta FARKAS KATALIN - Dunaszerdahely FAXCOPY - Komárom FCC SLOVENSKO s.r.o. Albár FELSŐPATONY Község FIRSTFARMS Gabčíkovo s.r.o. - Bős Földműves szövetkezet - Egyházgelle Földműves szövetkezet - Gúta Földműves szövetkezet - Lakszakállas Földműves szövetkezet - Lúcs Földműves szövetkezet - Szímő GALANT - Ekecs GAMMA SLOVAGRO s.r.o. - Nádszeg GAZDA-FRÉV s.r.o. - Ekecs GUKOM S.R.O. - GÚTA GUTTE s.r.o. - Gúta Gúta Város Gútai Malom Rt. - Gúta HABÁR Bt. - Dél-Komárom HETÉNY Község HORVÁTH ÁRPÁD Gúta IDA - HOLZ s.r.o. - Gúta Imely Község NTERCAD s.r.o. - Komárom IZO - BAU s.r.o. Somorja JEG - Komárom JUHOMETAL s.r.o. Gúta KAMOCSA Község Keszegfalva Község KEMAR s.r.o. - Komárom KF - STAV s.r.o. Ekel KLEMPA KATALIN - Dunaszerdahely KOLLÁR ZOLTÁN - Komárom KOMAGRARTECHNIK s. r. o. - Marcelháza KOMÁROMI ZSIDÓ HITKÖZSÉG Lakszakállas Község Marcelháza Község MARTOS Község MEGART a. s. - Nemesócsa MERKANTIL - Mgr. PÉNTEK ISTVÁN - Dunaszerdahely MUDR. BOTH LÁSZLÓ MUDR. EKE JÁNOS MVDR. CSÖRGŐ ÁRPÁD MUDR. Csörgő Péter Nagykeszi Község Naszvad Község NAGY LÁSZLÓ - Kulcsod NAGY ZOLTÁN NCD s.r.o. Nádszeg OND a BECk s.r.o. - Gúta ONLINESTAVBA s.r.o. - Dunaszerdahely OPC EUROPE s.r.o. - WURCELL ZOLTÁN - Komárom Ógyallai Mikrorégió Panta Rhei s.r.o. - Nagymegyer Paulis Tibor - Marcelháza PATAS Község PROJEKT-MARKET s.r.o. - Ing. Gőgh Mihály - Gúta Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Felbár Részes Mezőgazdasági Szövetkezet - Vásárút SALUSPHARM Gúta SALVATOR GYÓGYSZERTÁR - Ógyalla SOLUM Zrt. - Dél-Komárom Somorja Város SOUTHERM s.r.o. - Dunaszerdahely STAVOINVESTA DS s. r. o. - Dunaszerdahely SZENTPÉTER Község SZITA - Ekecs SZÍMŐ Község Szőgyén Község STING 2000 s.r.o. Gúta TELERVIS - Bős TPSTAV É & A - Komárom TOMATA s.r.o. - Gúta TRANSBETON PLUS s.r.o. - Nagymegyer Vásárút község VÁGFARKASD Község VÁGFÜZES Község Vitex Plus s.r.o. - Ekecs WF Kft. - Dél-Komárom Új Nő ZSIGÁRD KÖZSÉG